orange
Testuj z Orange
zarejestruj się do następnego konkursu
podaj swój nr telefonu
Podano nieprawidłowy format numeru telefonu.
podaj swój adres e-mail
Podano nieprawidłowy adres e-mail.
mam ukończone 18 lat
W konkursach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie środkami komunikacji elektronicznej przez Orange Polska informacji handlowych w postaci newslettera, dotyczącego konkursów z cyklu "Testuj z Orange", organizowanych przez Orange Polska, w ramach których uczestnicy staną przed szansą testowania najnowszych modeli telefonów.
Wyrażenie powyższej zgody jest niezbędne, by otrzymywać
informacje o kolejnych konkursach.
Wyrażam zgodę na używanie przez Orange Polska automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w postaci wysyłania newslettera, dotyczącego konkursów z cyklu "Testuj z Orange", organizowanych przez Orange Polska, w ramach których uczestnicy staną przed szansą testowania najnowszych modeli telefonów.
Wyrażenie powyższej zgody jest niezbędne, by otrzymywać
informacje o kolejnych konkursach.
Administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest spółka pod firmą Orange Polska z siedzibą w Warszawie, adres:  Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa. Wyżej wymienione dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania przez Orange Polska newslettera z informacjami o konkursach z cyklu "Testuj z Orange", organizowanych przez Orange Polska. Osoba, której ww. dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w formularzu rejestracyjnym jest dobrowolne, jednak niezbędne dla zamówienia newslettera z aktualnymi informacjami o konkursach z cyklu "Testuj z Orange".